BIZA - haft komputerowy
space
space
home
space
o nas
space
oferta
space
portfolio
space
kontakt

facebookmail

ul. Bratkowa 16
ul. P.O.W. 25
mail: biuro@multiekodruk.pl
tel. 512 344 773

space
 
 
slider slider slider slider slider slider
space

Haft komputerowy

Zdobienie odzieży i innych podobnych produktów za pomocą haftu jest znane od wielu, wielu lat. Haft ręczny jest czasochłonny i zwykle kosztowny co w dawnych czasach dodatkowo podkreślało wizerunek i zamożność.

W czasach obecnych rozwój technologii pozwolił nam zastąpić kosztowny i czasochłonny haft ręczny haftem komputerowym wykonywanym przy użyciu maszyn przemysłowych, projektów komputerowych co pozwala nam na tworzenie zarówno małych precyzyjnych wzorów, jak i dużych pięknych kolorowych haftów w krótszym czasie. Wzory najczęściej wykonywanie są jednocześnie w kilku sztukach, w zależności od ilości głowic maszyny hafciarskiej, co obniża nam czas oczekiwania i koszty.

Haft komputerowy powstaje przy użyciu wysokiej jakości nici hafciarskich dostępnych w szerokiej palecie kolorów, co gwarantuje jego trwałość i najwyższą jakość, dlatego też haft nadal pozostaje szlachetną i bardzo elegancką formą zdobienia.  

Haft komputerowy jest niezwykle trwały, nie ścieralny, nie ulega pękaniu, jest odporny na pranie, prasowanie a także czynniki atmosferyczne  i promieniowanie UV.

Haft komputerowy możemy stosować na różnej grubości tkanin, możemy haftować zarówno na cienkiej bawełnie np. na koszulkach a także na grubych kocach, ręcznikach czy polarze. Haftem możemy znakować czy zdobić nawet taki wymagający materiał jak skóra.

Haft komputerowy świetnie się sprawdza w znakowaniu firmowym logotypem odzieży czy produktów promocyjnych, mówimy tutaj o HAFCIE REKLAMOWYM, to niezwykle trwała i elegancka forma znakowania odzieży firmowej, odzieży roboczej, odzieży ochronnej, odzieży medycznej  jest to doskonały wybór dla firm, które cenią zarówno elegancki, estetyczny wygląd, trwałość i jakość.

Świetnie nadaje się również do znakowania materiałów promocyjnych jak i oryginalnych firmowych upominków dla partnerów biznesowych.
aplikacje aplikacje aplikacje aplikacje aplikacje aplikacje aplikacje aplikacje aplikacje
 
haft
space
haft
space
haft
space
haft
space
haft
space
haft
space
haft
 
slogan